Ana sayfa Annelik Elsanatları Haberler Magazin Dünya Magazin Türkiye Moda Ressamlar Seramik Tiyatro Sinema Yazılar Yemekler           
 
 
Annelik: Anne çocuk yazıları
DMCA.com

Yeni yılda anneler için...

 

Banu Conker grafiksaati kadınlar kulübü

Yazan: Banu Conker

Yeni yılda anneler için

Banu CONKER, GrafikSaati 30 Aralık 2013
Banu Conker'in tüm grafiksaati yazıları

Günler geçiyor. Küçük bebeği olanlar için her gün birbirinin aynısı, daha heyecanlı günler bekleniyor. Ergen anneleri de çocuklarının bir an önce büyümesini, ergenliğin bitmesini bekliyor. Asker anneleri çocuklarının bir an önce dönmesini bekliyor. Evlat acısıyla yanan anneler çocuklarının yanına gitmek için gün sayıyor. Bir şekilde sürekli zamanın geçmesi bekleniyor.

Elimizde tutamadığımız tek şey zaman. Ne olursa geçiyor, biz istesek de istemesek de. Ve yine bir yılın bitmesine saatler kaldı, yeni yıl dediğimiz bir 365 gün kalın bir takvim olarak belirecek önümüzde. Geçen yıl yaşadığımız günlerin isimlerini tekrar yaşayacağız. 23 Nisan geldiğinde Çocuk Bayramı’nın, Mayıs’ın ilk pazarı Anneler Günü’nü, ama bu sefer farklı anlamlar ve anılar yükleyerek...

Ben eskiden her yıl kendime listeler yapardım, bu yıl bunları başaracağım, bunları bırakacağım diye... Sonra bazılarını yapardım da, bazılarının yanına bile yaklaşamazdım. Sonra büyüdüm, zamanın ne kadar hızlı geçtiğini, listeler yapmak için yılbaşlarını beklemenin bir anlamı olmadığını anladım. Artık neyi farkedersem anında değiştirmeye niyet ediyorum, böylece yılbaşı listelerim çok uzun olup da bana stres yaratmıyor.
Haberler
Anne olarak yeni yılda kızımla daha fazla zaman geçirmeye, onu daha fazla dinlemeye ve anneliğimin tadını daha fazla çıkarmaya niyet ediyorum.

bayan bilen moda kadın güzellik bakım
Tüm anne, anne adayı ve öylesine yazılarımı okuyan okur dostlarımızın yeni yılını kutlar, yeni yılın içimize daha fazla huzur, barış ve iyilik getirmesini dilerim.

Sevgilerimle

 

 

Banu Conker

Banu Conker'in tüm GrafikSaati yazıları

Banu Conker'in kişisel gelişim yazıları

Banu Conker GrafikSaati annelik yazıları

Banu Conker'in diğer GrafikSaati yazıları

Banu Conker'in kişisel blogu:

http://bitutamtuz.com

Banu Conker'in ben onu tuz kadar sevdim isimli kitabının facebook sayfası

Diğer annelik yazıları

Yeni yılda anneler için

 
Copyright: Her hakkı saklıdır  | grafiksaati.com[at]gmail.com  |  gizlilik politikası